Logo 3. ZŠ Kolín

Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633
zskolin@iol.cz 321 720 808

Logická olympiáda 2018

Logická olympiáda 2018

Kategorie A2 (2. ročník ZŠ)

Celkem se v kategórií Kategorie A2 (2. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 2614 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 357.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

Pořadí (škola) Pořadí (kraj) Celkové pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil (kraj) Kvantil (celkom)  
Brožová, Anna II.B

 

Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ)

Celkem se v kategórií Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 11616 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 1462.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

Pořadí (škola) Pořadí (kraj) Celkové pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil (kraj) Kvantil (celkom)  
1. 343.-357. 2678.-2795. Šanda, Michal 4.B 76.13 76.45
2. 576.-592. 4403.-4545. Vašata, Vít V.A 60.12 61.49
3. 631.-658. 4846.-5030. Kotlaba, Adam 4.A 55.98 57.50
4. 709.-730. 5405.-5558. Lnenička, Mark 4.C 50.85 52.82
5. 751.-775. 5705.-5923. Málek, Ondřej V.A 47.88 49.96
6. 776.-807. 5924.-6123. Krátká, Anežka 4.C 45.93 48.15
7.-8. 808.-829. 6124.-6295. Matoušek, Jakub 4.B 44.08 46.55
7.-8. 808.-829. 6124.-6295. Růžičková, Anna 4.B 44.08 46.55
9.-10. 830.-870. 6296.-6499. Jelínková, Anna 4.B 41.93 44.93
9.-10. 830.-870. 6296.-6499. Uhlíř, Jakub 4.A 41.93 44.93
11. 889.-912. 6690.-6864. Hradecká, Lucie V.A 38.47 41.67
12. 931.-952. 7044.-7249. Hřebejk, Tomáš 4.B 35.67 38.49
13. 972.-996. 7477.-7708. Mach, Tomáš V.A 32.76 34.65
14.-15. 1022.-1043. 7898.-8107. Bárta, Jiří 4.B 29.45 31.12
14.-15. 1022.-1043. 7898.-8107. Brožková, Viktorie 5.A 29.45 31.12
16. 1044.-1068. 8108.-8266. Špinková, Vanesa V.A 27.84 29.53
17. 1091.-1115. 8446.-8672. Zuska, Adam 4.B 24.62 26.33
Fanta, Vojtěch V.A
Kačer, Kryštof V.A
Kout, Kryštof V.A
Novotná, Viktorie 5.B
Pácalová, Gabriela V.A
Urbanová, Sofie 4.B
Vaněk, Jaroslav 4.B
Vejdelková, Anna 4.B
Vomáčková, Eliška 4.A
Wiesnerová, Beáta 4.B
Černá, Markéta 5.B
Čmejrková, Emma 4.A

 

Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ)

Celkem se v kategórií Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) do soutěže zapojilo 17156 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 1607.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

Pořadí (škola) Pořadí (kraj) Celkové pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil (kraj) Kvantil (celkom)  
1. 19.-21. 131.-151. Adámek, Tomáš 9.b 98.82 99.18 krajský semifinalista
2. 118.-124. 1169.-1222. Ješeta, Jakub 9.B 92.53 93.04
3.-4. 362.-379. 3721.-3887. Šanda, Jiří 9B 77.01 77.83
3.-4. 362.-379. 3721.-3887. Vašata, Karel IX.A 77.01 77.83
5. 486.-517. 5219.-5437. Jiroudková, Markéta VIII.B 68.86 68.95
6. 537.-564. 5648.-5946. Sedláčková, Monika 9.B 65.81 66.22
7.-9. 590.-618. 6232.-6496. Broža, Jan VI B 62.48 62.91
7.-9. 590.-618. 6232.-6496. Sojková, Michaela VIII.A 62.48 62.91
7.-9. 590.-618. 6232.-6496. Vraný, Michael 9.B 62.48 62.91
10.-11. 619.-647. 6497.-6783. Richter, Lukáš 9.B 60.67 61.30
10.-11. 619.-647. 6497.-6783. Štolová, Adéla 9.B 60.67 61.30
12.-13. 648.-662. 6784.-7021. Benešová, Nela 9.B 59.30 59.77
12.-13. 648.-662. 6784.-7021. Masáková, Kateřina 9.B 59.30 59.77
14. 663.-693. 7022.-7276. Koláčný, Ondřej VIII.B 57.87 58.34
15.-16. 743.-785. 7848.-8175. Jirků, Lukáš 6.B 52.52 53.31
15.-16. 743.-785. 7848.-8175. Růžičková, Klára VIII.A 52.52 53.31
17. 786.-825. 8176.-8511. Matějková, Adéla VII.A 49.94 51.37
18.-19. 826.-857. 8512.-8820. pazderkova, andrea 9.B 47.70 49.49
18.-19. 826.-857. 8512.-8820. Šantrůček, Vlastimiil 9.B 47.70 49.49
20. 858.-883. 8821.-9081. Palánová, Markéta VIII.A 45.89 47.83
21. 884.-901. 9082.-9331. Melounová, Lucie 9.B 44.52 46.34
22.-23. 938.-978. 9650.-10009. Humlíčková, Nela VII.A 40.45 42.71
22.-23. 938.-978. 9650.-10009. Zadražil, David 7.A 40.45 42.71
24.-27. 979.-1013. 10010.-10382. Dohanič, Jiří 9,B 38.08 40.57
24.-27. 979.-1013. 10010.-10382. Semeráková, Michaela VIII.A 38.08 40.57
24.-27. 979.-1013. 10010.-10382. Šantrůčková, Jitka VIII.B 38.08 40.57
24.-27. 979.-1013. 10010.-10382. Vokolková, Linda 9.B 38.08 40.57
28.-29. 1042.-1070. 10726.-10974. Neckářová, Kateřina 6.B 34.35 36.76
28.-29. 1042.-1070. 10726.-10974. Olivová, Viktorie VII.A 34.35 36.76
30. 1071.-1094. 10975.-11249. Hervertova, Terezie 6.A 32.70 35.24
31. 1166.-1188. 12204.-12505. Hampova, Veronika 9.B. 26.82 27.99
32. 1189.-1209. 12506.-12743. Jebavá, Michaela 6.A 25.45 26.42
33. 1210.-1234. 12744.-12978. Holub, Stanislav VI.C 24.02 25.04
Bragatto, VIVIEN BRAGATTO 6.B
Cabrnochová, Tereza VIII.A
Horáčková, Helena VIII.B
Jamečný, Daniel A
Jirovská, Jitka VII.A
Melounová, Eliška 6.C
Nebesař, Matyáš 6.B
Novotná, Anna VIII.B
Pazderková, Tereza 9.B
Vinduška, Vít VIII.B
Špinková, Rozálie VI.C

Z Vaší školy se v krajském kole (Středočeský kraj) umístili:

Pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil  
  Adámek, Tomáš 9.b