Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tento dokument obsahuje
  • prohlášení o přístupnosti webové prezentace Základní školy Kolín IV., Prokopa velikého 633
  • popis používaných nestandardních formátů dat,
  • kontakt na správce webu.
Stránky jsou vytvořeny s ohledem na přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly všechny důležité zásady přístupnosti.
Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).
Dokument obsahuje kontakt na správce a prohlášení o přístupnosti tak, aby byly splněny podmínky zákona č. 99/2019 Sb.  a o změně zákona č. 365/2000 Sb.
Informace prezentované v jiných formátech
Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.
Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:
  • PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC,DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX – společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
  • ZIP – některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.
  • V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte emailem správce webových stránek a domluvte s ním zaslání souboru v jiném formátu, případně od něho zdarma vyžádejte další informace.
Kontakt na správce webu
Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu, můžete poslat na adresu správce webových stránek – kocovakamila@3zskolin.cz